Kontakt

Christer Löfstedt, prefekt
Tel: 046-2229338
Christer.Lofstedt@ekol.lu.se

Carin Jarl-Sunesson, biträdande prefekt och huvudstudierektor
Tel: 046-2220124
Carin.Jarl-Sunesson@cob.lu.se

Ledningsgrupp:

Anders Hedenström, ledamot
Tel: 046-2224142
Anders.Hedenstrom@teorekol.lu.se

Dan Nilsson, ledamot
Tel: 046-2229345
Dan-E.Nilsson@cob.lu.se

Monica Pardon, ledamot och administrativ chef
Tel: 046-2223802
Monica.Pardon@ekol.lu.se

Anders Tunlid, ledamot
Tel: 046-2223757
Anders.Tunlid@mbioekol.lu.se

Kommentarer inaktiverade.